سلام
حالتون خوبه؟ با زندگی چه می کنید ؟خوش میگذره ؟ امیدوارم که زندگی همیشه بر وفق مرادتون باشه .
شناختین؟ نه  خب باشه پس معرفی میکنم : بنده پرتخول تامسون هستم . مدیر اصلی وبلاگ وبسایت پرتخول . 
نمیدونم از چی بگم ولی یه چیزی که خیلی مشخص و مبرهنه اینکه دوستون دارم . از اعماق وجودم دوستون دارم . چون این شماها بودین که باعث ادامه ی حیات اینجا شدین شماها بودین که به همه ی ما دلگرمی دادین و مارو به ادامه ی راه تشویق کردین شماها بودین که از ما انتقاد کردین و کاستی هارو به ما گوشزد کردین به خاطر همینم اومدم تا تو تولد یک سالگی پرتخول از همه تون تشکر کنم . از همه ی شما عزیزانی که چه منظم و چه غیر منظم به ما سر میزنید  و از مطالب ما دیدن می کنید  . پرتخول  تو این یه سال سختی های زیادی رو پشت سر گذاشته ، خاطرات تلخ و شیرین زیادی رو تو این ساله به خودش دیده البته اون چیزی که این سختی ها رو برای ما اسون کرده شما بودین .
شاید باورتون نشه ولی روزایی بود که دیگه میرسیدیم به ته خط با خودمون میگفتیم دیگه نمیخوام نمیتونم نمیکشم بسه . ولی با یه نظر ما می فهمیدیم که چقد مارو دوست دارین چقدر برای ما ارزش قائلین به خاطر همین همه ی مشکلاتو به جون می خریدیمو ادامه می دادیم .
البته یه گله مندیایی هم داریما این جوریام نیست . گله مندی اصلیمون درباره ی نظر گذاشتنه. نمیدونم چرا ولی شمایی که زحمت می کشین ومیاین و مطالب رو میخونین چرا نظر نمیزارین . چرا برا مایی که تو کم ترین روز بازدیدمون 36 نفر بازدید کننده داریم بازم از این 36 نفر کسی نظر نمیزاره ؟ حتی انتقادم نمی کنه ! ما تو هفته های اخیر یه تستی رو انجام دادیم و برا چند روز فک کنم 5 روز بود پرتخول رو به روز نکردیم و جالب بود که کسی اعتراض هم نکرد . خب این کارها باعث دلسردی ما میشه پس شما بازدید کننده ی عزیزی که زحمت می کشی میای به پرتخول و مطالبشو میخونی بد نیست یه نظری هم بزاری . جای دوری نمیره.
خب این از انتقادمون یه چیز دیگه هم که هست اینکه این پرتخول ما به ایده ها و نظرات شما احترام میزاره و اتفاقا از ایده ها خیلی هم استقبال میکنه پس اگه ایده ای درموردش دارین ما رو ازش محروم نکنین .
اخر صحبت هام میخوام از همه ی نویسنده های پرتخول چه اونایی که با ما بودن و هستن و چه اونایی که با ما بودن و مارو قابل ندونستن و از جمع ما رفتن تشکر کنم و براشون ارزوی موفقیت کنم .
 دوباره از همه ی شما بازدید کننده های بزرگوار و گرامی تشکر می کنم و امیدوارم که همیشه لبی خندان و دلی شاد و زندگی توام با موفقیت وپیروزی داشته باشید .
دوستدار و ارادتمند همه ی شما عزیزان پرتخول تامسون
91/12/14